Koszyk  

produkt (pusty)

Producenci

Reprezentujemy szkółkę

Jesteśmy członkiem:eBiuletyn-Newsletter

Bezpieczna wysyłka

Bezpieczna wysyłka

Płatności

dotpay

Aktualności

AKTUALNOŚCI czyli co nowego?

 

Drodzy Miłośnicy Róż!

Wysyłki wiosenne rozpoczynamy po 15-tym marca.

Z utęsknieniem czekamy wiosny, żeby rozpocząć prace ogrodowe i podziwiać budzące się do życia rośliny. A my jesteśmy w trakcie prac nad największą niespodzianką dla Was! Poza kolejnymi nowościami różanymi (i nie tylko), które wkrótce się pojawią... wygląd zmieni cała nasza strona największego sklepu różanego :) ! Nowoczesna oprawa graficzna i nowa jakość strony to tylko jedne z wielu zmian. Jako jedyni dla Waszego bezpieczeństwa wprowadzamy certyfikat SSL, to oznacza, że wasze dane wprowadzane na stronie będą szyfrowane jak na stronach bankowych i nie ma możliwości, by zostały przechwycone przez osoby czy organizacje nieuprawnione do ich posiadania. Ponadto lepszy serwer, dodatkowe udogodnienie jak np. lista życzeń, która może być waszą, prywatną listą różanych marzeń ( można ją przesłać koleżance, żeby już nie miała kłopotu co sprawić wam na urodziny!) W nowej odsłonie znajdziecie również blog, na którym znajdą się zarówno porady różane jak i relacje z konkursów czy odwiedzonych przez nas rosariów. To wszystko i jeszcze więcej przed nami, mamy nadzieję  jak najszybciej zakończyć prace, a tymczasem wciąż zapraszamy na dotychczasową wersję, która do końca pozostanie w pełni funkcjonalna, zanim zastąpi ją najnowocześniejsza wersja różanego serwisu! 

 

 

Najnowsza kategoria róż Johna Scarmana już jest dostępna! Zapraszamy do poznania tego wyjątkowego hodowcy - róże Scarmana

 

Bądzcie z nami w kontakcie, zapraszamy serdecznie!

 

Kolejny raz sprowadzamy dla Was róże wyjątkowe, trudno dostępne lub nawet nieosiągalne do tej pory na rynku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą róż, mamy nadzieję że okaże się ciekawa i zachęci Państwa do odwiedzin w naszym sklepie!
NOWOŚĆ! -bogata kolekcja kanadyjska Svejdy, róże wytrzymujące nawet -45°C !
Róże francuskie Pierre ORARD`a po raz kolejny tylko u nas!
Oprócz tego oczywiście róże angielskie Davida Austina, Fryer, Delbard,Meilland, Guillot i inni hodowcy.

 

Zapraszamy na fora ogrodnicze, gdzie również piszemy o naszych różach!

Zielono Zakręceni


 


RÓŻE TO NASZA PASJA, DZIELIMY SIĘ NIĄ Z WAMI

Róże - natchnienie poetów, symbole uczuć i królowe ogrodów. Tysiące odmian, kolorów, kształtów kwiatów oraz zapachów. Jednocześnie także pasja - hodowców, ogrodników i wszystkich tych którzy ukochali te kwiaty i pielęgnują je w swoich ogrodach.Właśnie z takiej pasji powstał ten sklep - miejsce w którym znajdziecie róże z Całego Świata. Odmiany niedostępne dotąd w Polsce - takie jakich nie oferowała do tej pory żadna krajowa szkółka róż. Nasz Sklep to niedostępne rarytasy, róże wyjątkowe i unikatowe. Róże które są marzeniem pasjonatów - róże których kwiaty powodują, że serce bije szybciej... Każdego roku hodowcy róż tworzą wiele nowych odmian i spotów - my sprowadzamy je dla Was byście mogli cieszyć się nimi w swoich ogrodach. Znajdziecie u Nas róże legendarnych hodowców jak: Delbard, David Austin, Pierre Orard, Barni, McGredy, Sievers, Tantau, Fryer, Harkness, Kordes, Guillot, Meilland, Poulsen oraz Jackson & Perkins. Róże angielskie, francuskie, włoskie, amerykańske, nowozelandzkie, niemieckie i duńskie. Róże historyczne, rabatowe, parkowe, pnące i okrywowe. Słowem wszystko co najlepsze ! Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną - w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą. Oczywiście jest możliwość sprowadzenia dla Państwa odmian których nie mamy w standardowej ofercie - tutaj prosimy o kontakt mailowy.

 

Hodowcy róż