Koszyk  

produkt (pusty)

Producenci

Reprezentujemy szkółkę

Jesteśmy członkiem:eBiuletyn-Newsletter

Bezpieczna wysyłka

Bezpieczna wysyłka

Płatności

dotpay

Aktualności

AKTUALNOŚCI czyli co nowego?

Wkrótce rozpoczynamy sezon wiosenny!

Róże zaczynamy wysyłać od 20 marca, z gołym korzeniem.

 

Naszym sukcesem jest wprowadzenie w tym roku na rynek polski róż Guillota z serii Genrosa oraz kilku odmian Meillanda.

Z róż angielskich proponujemy najbardziej aktualną odmianę stworzoną na cześć Księcia Williama i Księżnej Cambridge - Katarzyny - 'William and Catherine'  oraz uroczą odmianę kolekcjonerską - 'The Alexandra Rose'

Polecamy również nieznane u nas odmiany brytyjskiego hodowcy Garetha Fryera, a wśród nich nowości  'You're Beuatiful' i 'Let's Celebrate'. Pełne wigoru, zdrowe róże o pięknych kwiatach i zapachu!

Dla różanych kolekcjonerów z chłodniejszych części kraju polecamy największe w Polsce kolekcje mrozoodpornych róż kanadyjskich oraz odmian Rudolfa Geaschwinda!

Z przyjemnością przedstawiamy także szeroki wybór róż historycznych oraz odmian z lat 10-60 XX wieku, które pochodzą z naszej produkcji

 

Mamy nadzieję wkrótce przygotować dla Państwa również kilka niespodzianek wzbogacając naszą stronę o reportaże z różanych wypraw czy konkursów.  Przygotowujemy się rówież do opisu naszej bogatej kolekcji, która z każdym rokiem się powiększa!

Bądzcie z nami w kontakcie, zapraszamy serdecznie!

 

 

Kolejny raz sprowadzamy dla Was róże wyjątkowe, trudno dostępne lub nawet nieosiągalne do tej pory na rynku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wstępną ofertą jesienną róż, mamy nadzieję że okaże się ciekawa i zachęci Państwa do odwiedzin w naszym sklepie!
NOWOŚĆ! -bogata kolekcja kanadyjska Svejdy, róże wytrzymujące nawet -45°C !
Róże francuskie Pierre ORARD`a po raz kolejny tylko u nas!
Oprócz tego oczywiście róże angielskie Davida Austina, Fryer, Delbard i inni hodowcy.

 

Zapraszamy na fora ogrodnicze, gdzie również piszemy o naszych różach!
RÓŻE TO NASZA PASJA, DZIELIMY SIĘ NIĄ Z WAMI

Róże - natchnienie poetów, symbole uczuć i królowe ogrodów. Tysiące odmian, kolorów, kształtów kwiatów oraz zapachów. Jednocześnie także pasja - hodowców, ogrodników i wszystkich tych którzy ukochali te kwiaty i pielęgnują je w swoich ogrodach.Właśnie z takiej pasji powstał ten sklep - miejsce w którym znajdziecie róże z Całego Świata. Odmiany niedostępne dotąd w Polsce - takie jakich nie oferowała do tej pory żadna krajowa szkółka róż. Nasz Sklep to niedostępne rarytasy, róże wyjątkowe i unikatowe. Róże które są marzeniem pasjonatów - róże których kwiaty powodują, że serce bije szybciej... Każdego roku hodowcy róż tworzą wiele nowych odmian i spotów - my sprowadzamy je dla Was byście mogli cieszyć się nimi w swoich ogrodach. Znajdziecie u Nas róże legendarnych hodowców jak: Delbard, David Austin, Pierre Orard, Barni, McGredy, Sievers, Tantau, Fryer, Harkness, Kordes, Guillot, Meilland, Poulsen oraz Jackson & Perkins. Róże angielskie, francuskie, włoskie, amerykańske, nowozelandzkie, niemieckie i duńskie. Róże historyczne, rabatowe, parkowe, pnące i okrywowe. Słowem wszystko co najlepsze ! Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną - w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą. Oczywiście jest możliwość sprowadzenia dla Państwa odmian których nie mamy w standardowej ofercie - tutaj prosimy o kontakt mailowy.

 

Hodowcy róż